kontakt@odlotowa-mama.pl

27.12.21

To był odlotowy rok- nietuzinkowe podsumowanie Odlotowej Mamy!

Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie, to był odlotowy rok. 
Mam 39,5… wiosen za sobą i już nie mogę doczekać się kolejnej.
Jeszcze tylko kilka zimowych miesięcy… 13.lutego minie rok od kiedy wystartowałam z Odlotową Mamą na FB- postem o pługu, który wyciągał mnie z zaspy!

Tak to się zaczęło. Moment, gdy wtedy wcisnęłam ENTER, pamiętam do dziś. Bicie serca i drżące z emocji łydki. Wpis jest TU (dla ułatwienia, byś mogła się pośmiać, a nie frustrować szukaniem go). 

Bo od tamtego czasu wiele się działo i tak oto, podsumuję ten odlotowy rok!

119 wpisów na fan page’u Odlotowej Mamy.

ponad 500 osób obserwujących Odlotową Mamę na Fan Page’u.

3 x LIVE byłam gościem Magdaleny Korczyńskiej i Dominki Hapek z Fundacji Sama Mama.

Artykuł dla portalu Sama Mama o wizji macierzyństwa- nieidealnej i nieperfekcyjnej- TU.

41 artykułów na Blogu Odlotowej Mamy- regularnie co poniedziałek! Chcesz zaczynać każdy tydzień odlotowo? Zapisz się koniecznie na newsletter. W prezencie otrzymasz podcast i karty pracy!

No właśnie podcast!
I tu muszę wspomnieć o Gosi Gabryś– Matce Chrzestnej Podcastu Odlotowych Mam. Jestem Gosi ogromnie wdzięczna! Byłam Jej gościem w Podcaście Biznes bez spiny odc.34.

Teraz nagrywam regularnie- raz w miesiącu. Daje mi to dużo frajdy, spełnienia moich zapędów dziennikarskich. Ale przede wszystkim mam poczucie, że jest to coś dobrego, co puszczam dalej w świat. Takie DOBRO. Gdy Mamy, które goszczę, dzielą się swoimi patentami na więcej frajdy i radości z macierzyństwa, gdy mówią o wyzwaniach, pasjach. I okazuje się, że ta odlotowość dla każdej Mamy znaczy co innego! Piękne! 

Ukończyłam roczny program Prosperuj jako coach– ogrom wiedzy i pracy, również nad sobą…

No więc robię swoje i działam, mimo tych drżących łydek, problemów i wyzwań technicznych. Tym wszystkim, którzy mnie w tym wspierają, cierpliwie tłumaczą i mówią CAPS LOCKIEM, objaśniając to, co dla mnie nie jest oczywiste – dziękuję! Lucy

Iwonie Fularczyk za sesję zdjęciową na stronę internetową, Salonowi Ela za makijaż i Salonowi Beauty za beauty look na tej sesji. ?

Warsztaty “Supermenka” – Pewnie byłoby ich więcej, gdyby nie pandemia, bo naprawdę mają moc, a ja uwielbiam je prowadzić i widzieć przemianę uczestniczek, ich emocje. Jest to na pewno plan na przyszły rok.

Celów, planów i projektów jest całkiem sporo, pomysłów jeszcze więcej! A z każdym kolejnym- łydki drżą mniej. Nieustanną inspiracją i wsparciem jest dla mnie moja rodzina. Dziękuję ❤ za ćwiczenie mojej cierpliwości, wszystkie fotki, wszystkie słowa na TAK i na NIE, no  i Waszą miłość do mnie! 

A Tobie Odlotowa Mamo, bardzo dziękuję za wszystkie lajki, serduszka, udostępnienia, za czytanie moich wpisów, artykułów, komentowanie, słuchanie podcastu, za warsztaty, sesje indywidualne.

THANK YOU FOR TODAY! 

I zapraszam po więcej! 

Dziękuję! To był naprawdę odlotowy rok!
Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl