kontakt@odlotowa-mama.pl

02.10.22

Rok z Odlotową Mamą- październik, czyli coś ekstra!

Jesienne słońce słabsze, ale to wcale nie znaczy, że nasz poziom energii też ma być nisko i daleko na horyzoncie. Tym bardziej, że mamy październik- najdłuższy miesiąc w roku, bo jest zmiana czasu z letniego na zimowy i mamy COŚ ekstra! Dodatkowa godzina- całe 60 minut. Możesz to przespać, albo właśnie zrobić COŚ ekstra! Odlotowe, nietuzinkowe i październikowe propozycje dla Mam. Zróbmy dobry miesiąc. 

Bez wymówek, jęczenia, wzdychania i narzekania. Ja wiem, ja wiem… dni krótsze, słońca mniej, energia i chęć chcenia robią rozgrzewającą herbatę – tyle dają radę!

I nie myśl sobie, że ja tryskam entuzjazmem, bo przy trójce dzieci, wrześniowej logistyce, by tydzień zamykał się w siedmiu dniach, po pierwszych katarach i z mężem, co w delegacji tu, na konferencji tam…. To sama mam chwilami ochotę i siłę już tylko na herbatę.  

Zatem przygotuję więcej i zapraszam! Trzeba sobie pomóc, niech to będzie taka suplementacja, coś co wzmocni, doda siłę, energię i chęć chcenia. A to jest właśnie coś ekstra! Lecimy! 

Czytaj całość

Artykuł z cyklu „Rok z Odlotową Mamą” dla Portalu Supermama ZAPRASZAMY!

Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl