kontakt@odlotowa-mama.pl

02.08.21

Żebyś odważnie marzyła i odważnie realizowała swoje marzenia

Bycie Mamą może się okazać największym życiowym wyzwaniem, spełnieniem marzeń, cudowną i fantastyczną podróżą z wieloma przygodami po drodze. To zależy od Ciebie,  Twojej Wizji Macierzyństwa i odwagi, by tę wizję wcielać w życie i z radością realizować.

Ja Odlotową Mamą byłam na długo przed oficjalnym startem w “internetach”. Mam tu na myśli po prostu moją wizję macierzyństwa, którą regularnie pokazuję Tobie na blogu. Z kreatywnościąfrajdą , świadomością siebie , nie tylko jako Mamy, ale jako wyjątkowej Kobiety, która ma swoją ligę i marzenia.

Moja droga do realizacji tym marzeń i wizji macierzyństwa, początkowo wcale nie przypominała gładkiego pasa startowego. Zarwane noce, ciągłe zmęczenie, kawa wypijana w pośpiechu, wieczny niedoczas i narastająca frustracja, bo planowałam inaczej… Znasz to? Wszystkie te trudne doświadczenia i przeżycia były kolejnymi etapami do tego, by celebrować życie, dostrzegać małe codzienne cuda i mieć frajdę z macierzyństwa. Najczęściej ma ona formę szczerbatego uśmiechu, przytulasów, wygłupów, tańców, oślinionych buziaków, laurki, czy arcydzieła przypiętego magnesem do lodówki. 

Bo macierzyństwo zmienia. Każdy etap bycia mamą jest inny. Tu nie masz gotowych szablonów, uniwersalnej instrukcji obsługi. To fakt, z którym się nie dyskutuje, tylko się go akceptuje. 

Na co dzień pomagam Mamom stworzyć ich wymarzoną wizję macierzyństwa. Taką Twoją, zgodną z Twoimi wartościami, spójną z Tobą, dającą Ci poczucie spokoju wewnętrznego. A to naprawdę działa i zabiegana codzienność zwalnia, serio!

Warto spełniać to marzenie i urzeczywistniać każdego dnia, krok po kroku, w Twoim tempie. To wymaga odwagi, przełamania się, podjęcia pewnych decyzji, inwestycji, przyswojenia sobie czasem kompletnie nowej wiedzy… i opanowania drżących ze strachu łydek! Ja tak mam przy każdym nowym przedsięwzięciu. Serio 😉

Każdy przeżywa na swój sposób i fajnie jest poznać siebie, odkryć to, co nieznane ;), co i dlaczego jest dla mnie ważne. Wtedy łatwiej odnaleźć w sobie odwagę do działania, a marzenia wspierają, motywują i uwalniają tę odwagę w chwilach zwątpienia. Bo wiesz PO CO. A taka świadomość, to już bardzo dużo!

Jednym z elementów mojej wizji macierzyństwa jest cierpliwość. Dzieci nieustannie i niestrudzenie ją testują. Chcę mieć jej więcej. Ale nie dla samego faktu bycia Super Cierpliwą Odlotową Mamą. Tak naprawdę liczy się dla mnie to, co się z tym wiąże-  da mi to więcej spokoju wewnętrznego, umiejętności odpuszczenia, wyrozumiałość, relacje pełne miłości…

Jak odnaleźć swoje PO CO? 

Jak stworzyć Swoją Wizję Macierzyństwa?

Jak wystartować ze swoimi marzeniami?

Jak odważnie je realizować?

Ścieżek, szlaków, sposobów, możliwości jest mnóstwo. Droga, którą wybierzesz, to także ludzie, których na niej spotkasz. 

Ja na swojej zawodowej ścieżce, spotkałam wiele Odlotowych Mam. Pomogłam im ruszyć ku zmianie macierzyństwa na takie pełne radości i wewnętrznego spokoju. 

Zapraszam Cię na darmową konsultację, warsztaty , webinary, podcast. Bo widzisz, Odlotowa Mama jest spełnieniem moich marzeń- łączy i ogarnia moje pasje- macierzyństwo, lotnictwo i coaching. Daje mi frajdę, poczucie spełnienia i dużo dobrych emocji.

I choć często drżą mi łydki zanim wcisnę ENTER, to działam, bo mam swoje PO CO i mam swoją Odlotową  Wizję. 

O konsultacji dowiesz się więcej TU, o warsztatach TU, podcast TU, a webinary i kolejne podcasty wystartują jesienią (już mi łydki drżą). 

Dużo tego TU. Testuj, sprawdzaj, poznawaj, co działa u Ciebie i wystartuj ze swoimi marzeniami. Spełniaj je chronologicznie, alfabetycznie, jak wolisz! 

A póki co serdecznie Cię zapraszam do zrobienia Twojej Mapy Marzeń

To taka wyklejanka, kreatywna i naprawdę niesamowita! Wycinasz z czasopism różne zdjęcia, motywy, które się Tobie dobrze kojarzą, możesz dodać fotografie, rysunki… Masz pełną dowolność i radość kreowania. Miła perspektywa, prawda? To jest też praca z obrazem, metaforami. Już samo tworzenie Mapy Marzeń da Tobie frajdę. Gwarantuję, że efekt końcowy Cię zachwyci.

Możesz podzielić ją sobie na kategorie, motywy przewodnie, takie jak miłość, rodzina, dzieci, hobby, relacje, pieniądze, bogactwo, rozwój, kariera, zdrowie, przyjaciele, podróże, twórczość… 

To będzie piękny obraz Ciebie! Moja Mapa Marzeń wisi na ścianie i zawsze jak na nią patrzę, to się uśmiecham od ucha do ucha, a łydki drżą mniej 😉

To naprawdę pomaga, by pomimo drżących łydek, wystartować ze swoimi marzeniami. Kolejne właśnie spełniłam- byłam gościem u Gosi Gabryś “Biznes bez spiny” i nagrałyśmy razem podcast. Już 4. sierpnia premiera!  Zapraszam Cię serdecznie!

I życzę odwagi! Trzymam mocno kciuki! I proszę, trzymaj też za mnie 😉 

Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl