kontakt@odlotowa-mama.pl

06.01.23

Projekt Ferie z Odlotową Mamą

Dzień dobry Odlotowa Mamo!

Nie wiem, kiedy w Twoim kalendarzu masz zapisane ferie zimowe, bo w różnych województwach co roku wypadają inaczej. Poruszam ten temat już teraz, byś mogła to i owo przemyśleć, zaplanować, zorganizować. Brzmi poważnie 😉 Jedni na takie zestawienie tych słów dostają drgawek, inni czują dreszczyk emocji. Ja jestem w tej drugiej grupie. 

Czasami to aż mnie “nosi”, prawie jak moje dzieci, gdy zjedzą za dużo słodyczy.

Dlatego od ponad pięciu lat organizuję Ferie z Odlotową Mamą. Dzieci co roku czekają, dopytują i ekscytują się tym, co dla nich wymyśliłam. Bardzo chętnie się angażują i przeżywają każdy dzień. Któregoś roku po feriach (z Odlotową Mamą) Kuba w przedszkolu powiedział, że był na Kubie, dodatkowo ubarwił to szczegółami o cygarach i krokodylach, tylko opalenizna słabiutka (wiadomo- w styczniu i lutym na Kaszubach słońce niziutko).

Taaakie atrakcje tylko z Odlotową Mamą 😉 W każdym razie jest to zabawa, nauka, ogrom frajdy, radości i wspólnie spędzonego czasu. Przetestowałam to na własnych dzieciach i naprawdę polecam! 

Jestem pewna, że będziesz zaskoczona emocjami, entuzjazmem i zaangażowaniem dzieci, no i tym, ile ciekawostek pamiętają!  To jest niesamowite! 

Bawcie się dobrze! Bo to w tym wszystkim jest bezcenne! 

Co zawiera Projekt Ferie z Odlotową Mamą?

Polecajkę i listę akcesoriów, które u mnie się sprawdzają już od 5 lat!

Opisałam Tobie też taki przykładowy dzień.

Zamieściłam również tabelkę, która może być dla Ciebie inspiracją, wskazówką, albo gotowcem, jak czeskie knedle ze śliwkami, tyle że z paczki. Możesz też wybrać zupełnie inne kraje i zorganizować ten dzień po swojemu. Na pewno będzie odlotowo!

Co na finał? Niespodzianka 😉

A na koniec- moja osobista lista “the best of”

Zatem, enjoy, have fun 😉 Przemyśl, zaplanuj, zorganizuj- na spokojnie, bo o to właśnie chodzi, by dać Tobie luz. Niech będzie odlotowy  fun & travel 😉 Brzmi jak jakaś nazwa biura podróży… tyle że palcem po mapie.  Chociaż kto wie… może po feriach z Odlotową Mamą zaczniecie planować odlotowe wakacje! 

A to, czy projekt wykorzystasz w czasie ferii zimowych, wiosennych, podczas wakacji czy długiego weekendu- też luz! I niech was “nosi” ze szczęścia i ekscytacji. Bardzo Tobie tego życzę.

Więcej szczegółowych informacji, foto relacje z naszych rodzinnych odlotowych ferii i możliwość pobrania TUTAJ.

Złap pop up na stronie i bawcie się… odlotowo! Projekt do pobrania od 9.01.2023 do 26.02.2023

Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl