kontakt@odlotowa-mama.pl

09.05.21

Poczuj się majowo i kobieco!

Maj, to piękny miesiąc- kwitnący, pachnący, kolorowy, ze śpiewem ptaków i  pogodą zwykle zachęcającą do bardziej zwiewnych ubrań, ze słońcem delikatnie pieszczącym skórę i pierwszymi uroczymi piegami…  To też grill, spotkania towarzyskie, dużo radości, no i ŚWIĘTOWANIA.

A okazji w maju naprawdę nie brakuje- oprócz świąt religijnych i państwowych, mamy takie jak:

Międzynarodowy Dzień Strażaka, Położnika, Pielęgniarek, Dzień bez Diety, Dzień Dobrych Uczynków, Światowy Dzień Żółwia, Międzynarodowy Dzień Rodzin, Europejski Dzień Sąsiada, Dzień Bociana Białego, Dzień bez Śmiecenia, oczywiście Dzień Matki  i jeszcze kilka innych 😉

Do wyboru, do koloru, każdy coś dla siebie znajdzie. Jest jeszcze jedno święto- osobliwe, nietypowe i budzące uśmiech na mojej twarzy-  Dzień bez Stanika 😉 (30.05)

Wypada 4 dni po Dniu Matki. Jest to wyjątkowy czas, więc tym bardziej namawiam Cię do tego, byś Ty- wyjątkowa Kobieto i Odlotowa Mamo, podeszła do siebie z jeszcze większą miłością i uważnością. Doceniając swoje ciało, kobiece kształty, delikatność i wrażliwość. Zachwyć się sobą- krągłościami, mięśniami, fałdkami, wystającymi obojczykami, celulitem, pieprzykiem tu i ówdzie, blizną po cieciu cesarskim, piersiami – za dużymi, za małymi, w sam raz… Zachwyć się po prostu sobą, swoim ciałem, które urodziło, wykarmiło i daje tyle miłości w przytulasach, gilgotkach, codziennym uśmiechu, z każdym biciem Twojego serca.

Jesteś piękna!

Świętuj ten dzień tak jak lubisz- zakładając na przekór sexi flexi bieliznę, a może właśnie z totalnym luzem i stanikiem w garderobie 😉 A może jeszcze inaczej- regularnie badając piersi (sama raz w miesiącu) i umawiając się na badanie USG piersi. Nie odkładaj tego na później, tylko wpisz do kalendarza- obok tych wszystkich szalonych i radosnych świąt;)

I po prostu świętuj! Poczuj się majowo- kwitnąco, pachnąco, kobieco… Dbaj o siebie Odlotowa Mamo!

*fot. Iwona Fularczyk

Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl