kontakt@odlotowa-mama.pl

30.12.22

Odlotowego Nowego Roku!

To był odlotowy rok! Bo po pierwsze zleciał w tempie odrzutowym niemalże, a po drugie tyyyyle się działo! No i bardzo się cieszę z każdej wspólnej kawy, może i wypitej wirtualnie, gdzieś między kuchnią a salonem, może w biegu, w drodze do pracy. 

Nawet jeśli jest to gdzieś w międzyczasie i przy okazji, to 

 • jeśli dzięki temu uśmiechnęłaś się do siebie, do kogoś, 
 • przybiłaś mi w duchu piątkę, 
 • stwierdziłaś, że ok, spróbujesz, bo coś Ciebie zainspirowało, 
 • a może nawet zatrzymałaś się w tym międzyczasie na czas czytania bloga, słuchania podcastu- właśnie po to, by wziąć oddech, łyk kawy i powiedzieć samej sobie “thank you for today” 

To dla mnie jest to ogromna satysfakcja i bardzo Tobie za to dziękuję, że możemy się nawzajem uskrzydlać. Dziękuję Tobie, odlotowa mamo za czytanie bloga, wpisów i słuchanie podcastów, za każdy komentarz, uczestniczenie w konferencjach, webinarach, sesjach. A trochę tego było:

 • 32 odlotowe teksty na blogu
 • 12 artykułów z cyklu Rok z Odlotową Mamą dla Portalu Supermama.expert
 • 12 kolejnych odcinków Podcastu Odlotowych Mam
 • Cykl o książkach- “Skrzydła dla Ciebie i Twoich dzieci”
 • Ferie z Odlotową Mamą

Media społecznościowe, liczne spotkania, konferencje, webinary, w których miałam przyjemność uczestniczyć jako prelegenta:

te “w realu”- Klub Przedsiębiorczym Mam, Klub Kaszubskich Kobiet, “Zdrowie i uroda w Twoich rękach”, warsztaty podcastowe w szkole

 i te “online” – Cykl 3 webinarów o metodzie FLIGHT we współpracy ze szkołą rodzenia SupermamaMarzec na obcasach” (Wojewódzki Urząd Pracy Gdańsk), Live “Kariera i bycie mamą”  (Sama Mama)

No i super! Samej sobie przybijam piątkę i mówię thank you for today, bo to był dobry rok. Wdzięczna jestem baaaardzo! Dla mnie samej, Odlotowa Mama wciąż jest źródłem radości, spełnienia i satysfakcji, tym większej, jeśli dzięki temu Ty masz więcej frajdy i radości w swoim macierzyństwie. 

Na koniec dziękuję Tym, którzy mnie inspirują najbardziej, dmuchają w moje skrzydła. Bez Was, kochani, nie byłabym odlotową mamą. 

Dziękuję za ten rok i życzę by 2023 był zdrowy, spokojny i dobry. Byś każdego dnia miała swoje “Thank you for today”.

Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

  newsletter

  Chcesz być na bieżąco?

  Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
  Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl