kontakt@odlotowa-mama.pl

10.07.23

Kawa na poziomie (11 000 metrów)

Dziś zapraszam Ciebie na odlotową kawę. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się wspólnym lotem.  Wybierz destynację i lecimy. Jeszcze nie zapomniałam, jak podać kawę 11000 metrów nad ziemią. 

Pamiętam tę odlotową, a momentami zalataną rzeczywistość, mundur, obcasy, makijaż, procedury, to opanowanie, uśmiech i start… zdecydowanie mój ulubiony moment. Potem serwis i kursowanie po kabinie samolotu. To z serwisem, to z wyjaśnieniem, to z rozwiązaniem problemu, to z uspokojeniem, wsparciem i znowu z serwisem.

Bywało, że taki podniebny, zawodowy dzień, pełnym wrażeń, ludzi, kultur, kończył się o różnych porach. A stopy były wtedy różnych rozmiarów. I mój, i tak mało księżniczkowy, służbowy pantofelek (rozmiar 39), pod koniec pracy uwierał nabrzmiałe nogi. 

Rzeczywistość, gdy jest się mamą jest nie mniej odlotowa, czasami również zalatana, a stopy po ciążach też są różnych rozmiarów. Może nie pijam już tak często kawy 11 kilometrów nad ziemią, ale za to dzieci ze swoją fantazją, kreatywnością i pomysłami, szybują czasem w kosmos, a moją cierpliwość rozciągają na długość pasa startowego*.

Też cały dzień krążę pomiędzy małymi pasażerami- z kaszką, piersią, pieluchą, nocnikiem, przykrywam, kiedy zasną, pomagam z lekcjami, zawożę na zajęcia dodatkowe, (tak, tak, niech się uczą języków) wspieram, wyjaśniam, uspokajam, wychowuję, uczę relacji, radzenia sobie z emocjami, ot życie… No i poszerzam horyzonty myślowe, by odważnie marzyli i odważnie spełniali swoje marzenia, jak ja moje o lataniu. A ile sama nauczyłam się w tej roli! Żaden kurs ani symulator tego nie ogarnie 😉

Zamiast munduru mam różowy dres, który raczej respektu nie budzi, wygodne buty, uciskowe pończochy, choć nogi po całym dniu dreptania i tak bolą. Makijaż… no cóż, nie zawsze 😉 

A mój ulubiony moment? Zdecydowanie jest ich więcej, od kiedy jestem Odlotową Mamą. 

Dokądkolwiek dziś lecisz- życzę Tobie wygodnych butów, miękkiego lądowania i odlotowej kawy na poziomie 😉

Pobierz swoją Wakacyjną Checklistę, baw się dobrze i każdego dnia miej swoje Thank you for today.

*pas startowy ma długość około 4800 m

Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl