kontakt@odlotowa-mama.pl

12.09.21

O świętowaniu, odlotowych całusach i zaproszeniu na premierę!

Dziś jest wyjątkowy dzień! W sumie, jak każdy 😉 nie ma co za dużo myśleć, rozkminiać, wystarczy po prostu z takim nastawieniem spojrzeć rano w lustro, uśmiechnąć się do siebie, tak szczerze i serdecznie, umyć zęby i … świętować Dzień całowania chłopaków w usta!

Całkiem fajne, nietypowe święto. Codzienność Mam też jest czasem nietypowa, odlotowa, a dziś do tego całuśna! Mąż i synek dostaną po buziaku! I na tych dwóch wyjątkowych mężczyznach moje świętowanie się  kończy, przynajmniej w tej całuśnej kwestii 😉 No, może w przypadku męża będzie Romantico- fantastico

Buziak od ukochanej osoby jest właśnie takim małym cudem dnia codziennego! Mamy ich mnóstwo dookoła. Nie czekaj na “specjalną okazję”, by zauważyć te drobnostki, miłe gesty. Co więcej- świętuj, wpisuj do kalendarza, poczuj za nie wdzięczność, doceń SIEBIE w tym wszystkim!   

Ok, możesz powiedzieć- “dzień jak codzień, święto bez sensu, bzdury jakieś, nie mam na to czasu” * wybierz któreś i celebruj bylejakość, albo skreśl wszystkie i czytaj dalej! 

Nasze nastawienie naprawdę wiele zmienia, pisałam o tym TU

Nie ma co za dużo myśleć, rozkminiać, tylko uśmiechnij się do siebie (śmiało, teraz od razu- po prostu) i dopisz do swojej listy zadań na ten tydzień, tak wiem, pewnie jest długa, kilka takich ODLOTOWYCH CAŁUSÓW:

Poniedziałek– Dzień całowania chłopaków w usta.

Wtorek– Uśmiechnij się do siebie ZA KAŻDYM razem, gdy zobaczysz swoje odbicie (w  lustrze, wystawie sklepowej)

Środa– Przytul mocno kogoś, kogo kochasz.

Czwartek– Za co dziś czujesz wdzięczność.

Piątek– Daj sobie cudowne 10 minut TYLKO dla Ciebie (siedź w ciszy, albo tańcz do Twojej ulubionej piosenki, maluj paznokcie, zrób sobie maseczkę, cokolwiek…) 

Sobota– Oddychaj spokojnie, świadomie, głęboko.

Niedziela– Wypij pyszną kawę/ herbatę w dobrym towarzystwie.

Poniedziałek– Zajrzyj na BLOG ODLOTOWEJ MAMY!

Jak widzisz, to naprawdę są drobnostki, ale to dzięki nim jest więcej frajdy i radości na co dzień! Twój matczyny kalendarz możesz właśnie nimi ubarwiać, uzupełniać i świętować. Wymyślaj i twórz własne, doceniaj siebie za te drobnostki i uśmiechaj się do siebie, Wyjątkowa Odlotowa Mamo! 

A już 20.września premierowy odcinek Podcastu Odlotowych Mam! Nie ma co za dużo myśleć, rozkminiać- zapraszam do słuchania! 

Fot. Iwona Fularczyk

Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl