kontakt@odlotowa-mama.pl

23.09.22

Macierzyństwo, czyli “odlotowa kariera”

Gdy jesteś mamą, to nawet na migi się dogadasz ze swoim łobuzem, często jest to porozumienie bez słów, spojrzysz i już wiesz, jak mu minął dzień. Mowę ciała swojego dziecka odczytujesz błyskawicznie i bezbłędnie. Gdy jesteś mamą, to uczysz się absolutnie nowego języka. Ten język daje ogrom możliwości i rozwoju “kariery”, choć pewnie w innym wymiarze. Co czasem trudno zaakceptować, zwłaszcza, gdy zdarzają się dni, że masz wrażenie, iż wykonujesz niewidzialny etat.

18.09.22

Skrzydła dla Ciebie i dzieci

Chcesz? No pewnie! Książki uskrzydlają, naprawdę mają tę moc. Uwielbiam czytać. I mogłabym tu dużo rozpisywać się i opowiadać o zaletach czytania, wiedzy, rozwoju, poszerzaniu horyzontów myślowych, światopoglądu, uwrażliwieniu, empatii, ortografii, interpunkcji, inspiracji, wyobraźni, wyciszeniu, koncentracji, na zwykłej przyjemności z czytania kończąc, choć to nie koniec wcale. A początek! I tym oto przydługim zdaniem zaczęłam cykl o takich właśnie książkach- co mają moc, co uskrzydlają. Takie właśnie chcę tu Tobie polecać.

07.09.22

Rok z Odlotową Mamą- Wrzesień, czyli logistyka pełną parą!

“Para BUCH! Koła w ruch…” I tak oto koło za kołem, dzień za dniem, krok po kroku wdrożymy się w nowy rytm. Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie wrzesień to prawdziwa logistyka, kalendarz zapełnia się wpisami wszelakimi i etap “najpierw powoli jak żółw ociężale” jest krótki i dotyczy głównie dzieci przy wstawaniu, a potem to już nabieramy tempa, przyspieszamy i pędzimy! A w tym wszystkim chodzi o to, by nie sapać i ledwo zipać, by nie być mamą zalataną, a odlotową.

wczytaj więcej wpisów
Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl