kontakt@odlotowa-mama.pl

15.05.22

Usiądźmy na chwilę i podziękujmy Bogu, że pająki nie latają!*

Czy wiesz, że kiedyś chciałam być funkcjonariuszem straży granicznej? Przeszłam nawet różnego rodzaju testy, badania wariografem itd. Może teraz nie pisałbym bloga, nie nagrywałabym podcastu i pewnie wiele rzeczy wyglądałoby zupełnie inaczej. Kiedyś chciałam też być śpiewaczką, tancerką, kontrolerem lotów … Jaką wtedy byłabym mamą? I nie ma co się zastanawiać, co by było gdyby! Zatem usiądźmy na chwilę i podziękujmy Bogu, że pająki nie latają! Ha! Mam Cię ;) Zaskoczona? Od straży granicznej, przez macierzyństwo do pająków? Ano tak!

08.05.22

Jeśli mama nie może znaleźć, to przepadło!

“Mamoooo! A gdzie są moje… “ Znasz? Słyszałaś gdzieś, kiedyś? No pewnie, to przecież z życia wzięte! I nie jest to kwestią bałaganu czy porządku… i to też jest w porządku! Bo jak stara prawda, tudzież mój ścienny kalendarz, głosi “ Jeśli mama nie może znaleźć, to przepadło!”** Czyli o tym, co banalne i niebanalne, co przepadło, a co się pojawia znienacka!

03.04.22

AKCJA- REAKCJA- …DETONACJA!

To nasza ekspertka, specka, mała agentka od MIN. Ma też wiele innych talentów, ale ten objawił się bardzo szybko. I choć ta MINA co najwyżej zniekształca twarz, to tak naprawdę jest niebywale skuteczna i rozwala system! A raczej ja rozwalam! Dlaczego? Bo znam ten mechanizm ;) Jestem saperem! Tak, tak! Myślę, że każdej mamie zdarzyła się kiedyś taka akcja- reakcja- detonacja. Dziś właśnie szczegóły i instrukcja obsługi.

wczytaj więcej wpisów
Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl