kontakt@odlotowa-mama.pl

28.02.21

„Bądź taką kobietą, która poprawi koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.”

„Bądź taką kobietą, która poprawi koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.” Autor nieznany

Uwielbiam ten cytat.  Jest w nim moc, siła, delikatność, nadzieja, wiara w ludzi, bezinteresowność… Tak to widzę, tak to czuję! Każdej z nas czasem osuwa się korona, leci oczko w pończochach, puszczają nerwy i się „ulewa”.

W takiej chwili super jest mieć przy sobie kogoś takiego właśnie- dobrego, mądrego, kto ją poprawi, puści oko, uśmiechnie się, poratuje dobrym słowem. To naprawdę wielki dar. Ktoś taki wie, kiedy milczeć, kiedy mówić, a kiedy po prostu przytulić. Życzę Tobie właśnie takich ludzi na Twojej drodze.  Tego spokoju, wartości i serca, które bije mocniej po spotkaniu z nimi. Dla mnie tacy ludzie są jak drogowskaz, albo strzałka w Ikea, co w moim przypadku jest bezcenne, bo jak Pan Bóg rozdawał orientację w terenie, to się zgubiłam. Tym bardziej cenię sobie te „drogowskazy” i jestem wdzięczna za to, że są.

Jak już się osunie ta korona, to daj ją sobie poprawić. Daj sobie pomóc, tak po prostu! I to jest już ta nasza własna mądrość życiowa, by najnormalniej w świecie poprosić o pomoc. I co najważniejsze, choć nie najłatwiejsze, i naprawdę wiem co mówię, nie mieć z tego powodu wyrzutów sumienia, czy poczucia winy.

Sprawdź, jak to jest u Ciebie? Kto i jak Tobie poprawia koronę? Jak Ty się z tym czujesz?  A dla kogo jesteś takim „drogowskazem”?

Miłego dnia w Twoim Królestwie 😉 A jak osunie się Tobie korona, to najlepiej w tańcu!

Kontakt z Odlotową mamą

Karolina Choszcz

604 414 216

    newsletter

    Chcesz być na bieżąco?

    Copyrights 2021 odlotowa-mama.pl
    Realizacja strony internetowej: StudioGO.pl